Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawidłowa reakcja Komendanta. To zawód społecznego zaufania. Każdy funkcjonariusz jest osobą publiczną. Za durnotę trzeba płacić. Obowiązują tu szczególne zasady etyczno-moralne. Wchodząc w to środowisko zaakceptować. Wyobrazacie sobie księdza, który by się przebrał w to gówno?. Bo ja nie. Policjant, wojskowy, ksiądz, sędzia, to zawody, powołanie, które wymagają coś więcej niż od sprzedawcy truskawek na targu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta sprawa to banał. Myślę, że żadna inteligentna osoba nie odczyta tych zdjęć jako propagowanie czegokolwiek, może za wyjątkiem jakiejś formy satyry. Natomiast wcale nie dziwi, że komendant obawia się powiązań z faszyzmem podczas gdy każe młodym policjantom spisywać na ulicy kogo się da, grzebie w prywatnych profilach internetowych swoich podwładnych i zwalnia ludzi z pracy za osobiste przekonania (zakładając że jakiekolwiek zostały przedstawione w tych pociesznych zdjęciach) a przecież nie żyjemy już w państwie totalitarnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko Pańskie napisał:
Wyobrazacie sobie księdza, który by się przebrał w to gówno?. Bo ja nie.
To przecież nie jest przebranie, tylko prosty fotomontaż! Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek, nawet jakby chciał, mógł łatwo zdobyć taki mundur, jeszcze się w niego przebrać i pozować do zdjęcia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG! napisał:
To przecież nie jest przebranie, tylko prosty fotomontaż! Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek, nawet jakby chciał, mógł łatwo zdobyć taki mundur, jeszcze się w niego przebrać i pozować do zdjęcia:)
to niech twój proboszcz zrobi sobie taki fotomontaż. Durne, głupie i niegodne funkcjonariusza. Zresztą widać po wpisach jakie jest poruszenie społeczne i jego odbiór. Nie nadaje się do policji bo ma niedorzwój psychiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to wi , że to fotomontaż. Cos to symbolizuje no nie. Zresztą wygląd ma głuptaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeezu ludzie! wiecie jaka jest roznica miedzy policjantem a pracownikiem cywilnym? -ten drugi zarabia jakies 1200 zl mniej i nikt go nie broni. Rownie dobrze mozna zwolnic sprzataczke, bo nie nosi majtek. paranoja ale jaki czytelnik, taki odbior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. wzoroza postawa zwiazkow zawodowych. Chcialbym miec taki zarzad w swoim wojewodztwie. Powodzenia Panie Wiatrzyk walcz walcz walcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowcie co chcecie, ale ewidentnie chodzi w tej sprawie o znajomosci i o jakies osobiste porachunki miedzy naszym "adolfem" a el comendante. Ktos po prostu bardzo mocno chcial udupic bohatera tego artykulu, pokazac mu, gdzie jego miejsce. Nie wiem, czy chlopak cos wywalczy w sadzie - to rowniez zalezy od tego kto ma gdzie kontakty. Chyba nie wierzycie w niezawisle sady:D Drogi Krzysku, rozwijaj swoje talenty poza KMP w Zamosciu, bo tylko zawyzasz statystyki;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on nie jest policjantem dałnie pewnie sam byłeś nim i cie wydupczyli zgadłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lolek~ napisał:
To najlepsza decyzja zamojskiego Komendanta. Śmieci na śmietnik! Brawo Kondzio! Tak trzymaj.
kondzie na faje i jechać z nimi tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to zdjęcie w mundurze mogliby go ścigać faszyści, a nie komendant policji. przecież ta fotka to jawna kpina z faszyzmu! pewnie chcieli sie go pozbyc i tyle, niewygodny musiał być. jak nie mieli się czego czepić, to jakiś mądry znalazł zdjęcia. jutro może więcej się wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kogo zatrudniają w KMP Zamośc ale na pewno ludzi którzy mają problem z rozróżnieniem propagowaniu faszyzmu od kpiny z tego kierunku. Dla mnie zdjęcia przedstawione nic więcej nie podają jak kpinę z tego kierunku także dziwne są zarzuty pana komendanta do zdjęc przedstawionych na naszej klasie ale tak to jest jak chce się kogoś pozbyc to trzeba dobry patent wymyślic. Samo to że związki zawodowe są za panem Wiatrzykiem to resztę sobie można dopowiedziec także panowie zamiast zajmowac się pierdołami weścię się do roboty. Pozdrawiam, Krzysiu jesteśmy z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysio dałeś dupy i tyle ci powiem. Nie wyobrażam sobie ze względu na pamięć I tragizm związany z tym co niesie ta postać i ywiyane z osoba atrybuty mógł siedzieć na państwowej posadzie. Załóż zakład fotograficzny i dalej sie baw, albo cofnij się i do piaskownicy. Niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan komendant przeszedł granicę, za którą co inteligentniejsi będą kwitowali jego zachowani epobłażliwym uśmieszkiem... A propagowanie nienawiści??? Gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NO NO.............PANIE KOMENDANCIE,PROPONUJE NAPISAĆ WNIOSEK O USUNIĘCIE NEGATYWNYCH DLA PANA WIATRZYKA KOMENTARZY Z TEGO FORUM. KTOS MOGŁBY POMYSLEĆ, ZE WIATRZYK NIE WYTRZYMA PRESJI I ROZPRUJE SIE RZYGAJĄC WSZYSTKIMI PANA PRZEKRĘTAMI STATYCZNYMI, KWALIFIKACJAMI PRAWNYMI,MAJĄCYMI WPŁYW NA WIZERUNEK JEDNOSTKI. NAWET WUJEK KOMENDANT KWP W LUBLINIE NIE POMOŻE. TYM RAZEM NIE PRZYKLEPIE.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złota pała dla pana komendanta sie należy-brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO JEST CHORE ŁACZNIE Z PANEM KOMENDANTEM DAJCIE CHŁOPAKOWI SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosc2' date='21.03.2009, 22:18' post='107817'] Za MO to myslenie było karalne. Widać niektórym nie podoba się, że to sie juz zmieniło:) [/quot dalej gość nie rozumie, nawet tego co sam napisał , a w końcu to on podziwiał milicjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć durnych fircyków w policji. A potem jeszcze mętne tłumaczenie się. W moim umie można rozumie tak. "Popełniłem błąd, nie zastanawiałem się wcześniej nad wydzwiekiem, teraz rozumiem i przepraszam". Taka postawa jest jeszcze do akceptacji. A tu brnie i kretynsko się tłumaczy. Panie Komendancie brawo. To pan dobiera sobie ludzi, bo Pan ponosi za nich odpowiedzialność. Na drugi raz bacznej analizować kogo przyjmuje się do pracy w organie państwowym, bo taki zaś osobnik potem reprezentuje firmę i jet osobą publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwylke, głupie myślenie małomiasteczkowych ludzi. to ze pracowal w komendzie nie znaczy ze musial podzielac poglady jakiegos bufona ze spasionym ego. podobno zyjemy w wolnym kraju, a jak pies leje swoja zone we wszystkie parzyste dni miesiaca to jest to awantura rodzinna, nie dobre imie komendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...